CBC3225T150KR
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
CBC3225T150KR
JLCPCB Part #
C223224
Package
1210
Description
15uH 195mΩ 730mA 730mA ±10% 1210 Power Inductors ROHS