NRS4018T6R8MDGJV
MFR.Part #
NRS4018T6R8MDGJV
JLCPCB Part #
C2044495
Package
SMD,4x4mm
Description
1.45A 1.6A 117.6mΩ 6.8uH AEC-Q200 ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS