NRS4010T3R3MDGGV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NRS4010T3R3MDGGV
JLCPCB Part #
C5834250
Package
SMD,4x4mm
Description
1.1A 120mΩ 3.3uH AEC-Q200 ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS