LSXBH10050HL221M
MFR.Part #
LSXBH10050HL221M
JLCPCB Part #
C6585468
Package
SMD,10x9.8mm
Description
1A 220uH 450mΩ 800mA ±20% SMD,10x9.8mm Power Inductors ROHS