LSXBH10050HL101M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSXBH10050HL101M
JLCPCB Part #
C7296444
Package
SMD,10x9.8mm
Description
1.2A 1.3A 100uH 209mΩ ±20% SMD,10x9.8mm Power Inductors ROHS