LSXBH10050HL680M
MFR.Part #
LSXBH10050HL680M
JLCPCB Part #
C5665421
Package
SMD,10x9.8mm
Description
1.5A 1.7A 144mΩ 68uH ±20% SMD,10x9.8mm Power Inductors ROHS