NR10050T2R1N
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NR10050T2R1N
JLCPCB Part #
C2043307
Package
SMD,10x9.8mm
Description
10.4mΩ 10A 2.1uH 8.3A ±30% SMD,10x9.8mm Power Inductors ROHS