BRL2012T1R0M6
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
BRL2012T1R0M6
JLCPCB Part #
C6471280
Package
0805
Description
1.05A 140.4mΩ 1uH ±20% 0805 Power Inductors ROHS