LCRNJ10155GL3R3NN
MFR.Part #
LCRNJ10155GL3R3NN
JLCPCB Part #
C5662738
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
3.3uH 6.49A 8.5A 9.7mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS