SLF10145T-150M2R2-H
MFR.Part #
SLF10145T-150M2R2-H
JLCPCB Part #
C2047359
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
15uH 2.2A 3.3A 47.2mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS