RFS-35V331MJ6#5
MFR.Part #
RFS-35V331MJ6#5
JLCPCB Part #
C5112975
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 16mm 25mm 330uF 35V 7.5mm 785mA@120Hz ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS