LCRNJ10145GL3R3NN
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LCRNJ10145GL3R3NN
JLCPCB Part #
C5662732
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
10mΩ 3.3uH 6.1A 7.33A AEC-Q200 ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS