BPRR00101041150T00
MFR.Part #
BPRR00101041150T00
JLCPCB Part #
C17356434
Package
SMD,10.1x10mm
Description
15uH 3.1A 3.6A 50mΩ ±30% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS