LAYPH10040DL331MGA
MFR.Part #
LAYPH10040DL331MGA
JLCPCB Part #
C7215772
Package
SMD,10.1x10mm
Description
290mA 330uH 610mA 960mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS