LAO-50V472MS53PX#B
MFR.Part #
LAO-50V472MS53PX#B
JLCPCB Part #
C399521
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.5A@120Hz 30mm 35mm 4700uF 50V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS