LLDND4040WKT2R2MM
MFR.Part #
LLDND4040WKT2R2MM
JLCPCB Part #
C6652572
Package
1616
Description
2.2uH 3.5A 47mΩ 5.4A ±20% 1616 Power Inductors ROHS