LLDND3030MKT4R7MM
MFR.Part #
LLDND3030MKT4R7MM
JLCPCB Part #
C6652566
Package
1212
Description
1.35A 1.8A 228mΩ 4.7uH ±20% 1212 Power Inductors ROHS