NRH2410T1R0NN4
MFR.Part #
NRH2410T1R0NN4
JLCPCB Part #
C223105
Package
SMD,2.4x2.4mm
Description
1.41A 1.8A 1uH 70mΩ ±30% SMD,2.4x2.4mm Power Inductors ROHS