BPRR001010513R3TA0
MFR.Part #
BPRR001010513R3TA0
JLCPCB Part #
C17266353
Package
SMD,10.1x10mm
Description
15.5mΩ 3.3uH 6.5A 7A ±30% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS