TSZU52C11 RGG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TSZU52C11 RGG
JLCPCB Part #
C6297677
Package
0603
Description
100nA@8.5V 11V 150mW 20Ω 0603 Zener Diodes ROHS