SMF43AHRQG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMF43AHRQG
JLCPCB Part #
C2444563
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+175℃ 1uA 2.9A 200W 43V 47.8V 69.4V TVS Unidirectional SOD-123W ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS