CJ331MD812BP
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CJ331MD812BP
JLCPCB Part #
C22436069
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 16V 330uF 8mm ±20% Plugin,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS