CG471MJD30B
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CG471MJD30B
JLCPCB Part #
C2149530
Package
Plugin,D16xL30mm
Description
100V 16mm 2000hrs@105℃ 30mm 470uF ±20% 插件,D16xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS