CX820VLC20B
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CX820VLC20B
JLCPCB Part #
C5183912
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
-10%~+20% -40℃~+105℃ 13mm 200V 20mm 82uF 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS