SQS24B5001GSLF
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
SQS24B5001GSLF
JLCPCB Part #
C19593083
Package
QSOP-24
Description
100mW 23 24 5kΩ ±100ppm/℃ ±2% QSOP-24 Resistor Networks, Arrays ROHS