SQS24B1002GSLF
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
SQS24B1002GSLF
JLCPCB Part #
C19324037
Package
QSOP-24
Description
100kΩ 100mW 23 24 ±100ppm/℃ ±2% QSOP-24 Resistor Networks, Arrays ROHS