37SR10KLF
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
37SR10KLF
JLCPCB Part #
C6681558
Package
Plugin
Description
1 10kΩ 500mW ±20% ±250ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS