91AR100LF
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
91AR100LF
JLCPCB Part #
C6111998
Package
Plugin
Description
1 100Ω 500mW ±100ppm/℃ ±20% Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS