72XLR200KLFTB
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
72XLR200KLFTB
JLCPCB Part #
C5913825
Package
Plugin
Description
1 200kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS