72XLR500KLFTB
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
72XLR500KLFTB
JLCPCB Part #
C5521760
Package
Plugin
Description
1 500kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS