72XLR250KLFTB
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
72XLR250KLFTB
JLCPCB Part #
C7038692
Package
Plugin
Description
1 250kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS