PAA30B-12
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
PAA30B-12
JLCPCB Part #
C5823134
Package
DIP,64.2x45.1mm
Description
1 12V 2.5A 30W 88% 90VAC~305VAC DIP,64.2x45.1mm AC-DC Power Modules ROHS