TMR 12-4821WI
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
TMR 12-4821WI
JLCPCB Part #
C7362921
Package
SIP,22x9.6mm
Description
1.2A 1.6kV 12W 18V~75V 2 5V 86% SIP,22x9.6mm Isolated Power Modules ROHS