TMR 12-2423WI
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
TMR 12-2423WI
JLCPCB Part #
C7401949
Package
SIP,22x9.6mm
Description
1.6kV 12W 15V 2 400mA 89% 9V~36V SIP,22x9.6mm Isolated Power Modules ROHS