TMR 12-4812WI
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
TMR 12-4812WI
JLCPCB Part #
C7362919
Package
SIP,22x9.6mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.6kV 12V 12W 18V~75V 1A 460kHz 680uF 75mVp-p 89% Short Circuit Protection SIP,22x9.6mm Isolated Power Modules ROHS