TMR 12-2410WI
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
TMR 12-2410WI
JLCPCB Part #
C6333142
Package
SIP,22x9.6mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.6kV 12W 290kHz 3.3V 3500uF 3A 50mVp-p 6mA 87% 9V~36V Regulated type SIP,22x9.6mm Isolated Power Modules ROHS