THN 20-4825WIR
MFR.Part #
THN 20-4825WIR
JLCPCB Part #
C7361475
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
18V~75V 2 2.25kV 20W 24V 417mA 91% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS