THN 20-2423WIR
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
THN 20-2423WIR
JLCPCB Part #
C7361467
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
15V 2 2.25kV 20W 667mA 90% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS