TPN7R506NH,L1Q
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TPN7R506NH,L1Q
JLCPCB Part #
C7073314
Package
TSON-8(3.1x3.1)
Description
1 N-channel 1.8nF 22nC@10V 26A 4V 60V 7.5mΩ@10V 700mW、42W TSON-8(3.1x3.1) MOSFETs ROHS