TK13P25D,RQ(S
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TK13P25D,RQ(S
JLCPCB Part #
C7568713
Package
TO-252
Description
1 N-channel 1.1nF 1.5V 13A 190mΩ@10V 250V 25nC@10V 66pF 8pF 96W N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS