TPN8R903NL,LQ
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TPN8R903NL,LQ
JLCPCB Part #
C6339151
Package
TSON-8(3.1x3.1)
Description
1 N-channel 2.3V 20A 30V 700mW、22W 8.9mΩ@10V 820pF TSON-8(3.1x3.1) MOSFETs ROHS