TK72A12N1,S4X
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TK72A12N1,S4X
JLCPCB Part #
C7400275
Package
TO-220SIS
Description
1 N-channel 120V 130nC@10V 4.5mΩ@10V 45W 4V 72A 8.1nF TO-220SIS MOSFETs ROHS