TK42A12N1,S4X
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TK42A12N1,S4X
JLCPCB Part #
C6284844
Package
TO-220SIS
Description
1 N-channel 120V 3.1nF@60V 35W 42A 4V 52nC@10V 9.4mΩ@10V TO-220SIS MOSFETs ROHS