TK32A12N1,S4X
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TK32A12N1,S4X
JLCPCB Part #
C556304
Package
TO-220FP-3
Description
1 N-channel 120V 13.8mΩ@10V 2nF 30W 32A 34nC@10V 4V TO-220FP-3 MOSFETs ROHS