TK72E12N1,S1X
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TK72E12N1,S1X
JLCPCB Part #
C556306
Package
TO-220
Description
1 N-channel 120V 130nC@10V 255W 4.4mΩ@10V 4V 72A 8.1nF TO-220 MOSFETs ROHS