TK2K2A60F,S4X
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TK2K2A60F,S4X
JLCPCB Part #
C6553745
Package
TO-220SIS
Description
1 N-channel 13nC@10V 2.2Ω@10V 3.5A 30W 450pF 4V 600V TO-220SIS MOSFETs ROHS