TK1K2A60F,S4X
MFR.Part #
TK1K2A60F,S4X
JLCPCB Part #
C7069012
Package
TO-220SIS
Description
1 N-channel 1.2Ω@10V 21nC@10V 4V 600V 6A 740pF TO-220SIS MOSFETs ROHS