TK72E08N1,S1X
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TK72E08N1,S1X
JLCPCB Part #
C7123992
Package
TO-220
Description
1 N-channel 192W 4.3mΩ@10V 4V 5.5nF 72A 80V 81nC@10V TO-220 MOSFETs ROHS