TK210V65Z,LQ
MFR.Part #
TK210V65Z,LQ
JLCPCB Part #
C7123966
Package
DFN-4-EP(8x8)
Description
1 N-channel 1.37nF 130W 15A 210mΩ@10V 25nC@10V 4V 650V DFN-4-EP(8x8) MOSFETs ROHS