TK125V65Z,LQ
MFR.Part #
TK125V65Z,LQ
JLCPCB Part #
C6284814
Package
DFN-4-EP(8x8)
Description
1 N-channel 125mΩ@10V 190W 2.25nF@300V 24A 40nC@10V 4V 650V DFN-4-EP(8x8) MOSFETs ROHS